Vzdálená administrace WordPressu

16 Lis Vzdálená administrace WordPressu

V naší firmě máme ve správě mnoho webů běžích na WordPressu a aplikace WP Remote je nám v tomto směru velmi nápomocna. WP Remote je bezplatná webová aplikace, která nabízí snadnou správu WordPress stránek z jednoho místa. Vzdálená admistrace poskytuje možnost:

 • sledovat všechny vaše WordPress weby z jednoho místa (počet stránek je neomezený)
 • sledovat verzi systému každého webu a snadno jej aktualizovat
 • sledovat všechny pluginy a šablony a jedním kliknutím myši je aktualizovat
 • zálohovat databázi a soubory

 

wp_remote_banner

Pokud řešíte obdobnou situaci, kdy chcete obsluhovat více WordPress webů naráz, je WP Remote přesně pro vás. Aplikace je sice v anglickém jazyce, ale pobyhovat se v ní je velmi intuitivní.

Instalace WP Remote

 1. Instalace pluginu

  Pro úspěšné propojení aplikace s WordPress, je potřeba mít nainstalován plugin. Nainstalujte plugin klasickým způsobem a aktivujte jej.

 2. Registrace webu

  Přihlašte se k účtu na wpremote.com nebo si účet vytvořte a přidejte url adresu své stránky (zadejte adresu titulní strany – např. http://www.lwd.cz). Takto můžete přidat tolik webů pro správu, kolik chcete – počet je neomezený.

 3. Propojení aplikace s WordPressem

  Po přidání vaší stránky v aplikaci WP Remote se vám zobrazí API klíč, který stačí vložit do pluginu WP Remote a tím je propojení dokončeno. Od této chvíle můžete váš WordPress obsluhovat vzdáleně.

Žádné komentáře

Promiňte, přídávání komentářů je zde pro tuto chvíli vypnuté.