PageBuilder: budujte samostatně velkolepé stránky

19 Kvě PageBuilder: budujte samostatně velkolepé stránky

Souhlasíte s tvrzením, že používat klasický WordPress editor pro náročnější stylizaci obsahu je dosti stresující záležitost?

Například jako je obtékání textu kolem obrázků, když je potom úplně jinak než podle představy? Nebo když se tlačítko nedaří dostat napravo? Nedej bože přidávání tabulky nebo animovaného obrázku? „Jak na to?“ ptáte se? Zapomeňte na shortcody v hranatých závorkách, natož abyste tyto prvky vkládali ručně v HTML.

Je zde novinka pro WordPress zvaná PageBuilder

PageBuilder je WordPress modul. Není nic víc než pokrokovější vizuální editor stránek, díky němuž si vy sami poměrně snadno sestavíte svou vysněnou stránku. Stačí si vybrat prvky ze seznamu a přetažením je umístit do stránky.

 

 

PageBuilder je zdarma

Kromě pluginu PageBuilder od vývojářů SiteOrigin existují alternativy. V čele je rozšiřující modul Visual composer. S ním se setkáte nejčastěji v šablonách kupovaných na ThemeForest. PageBuilder s ním drží krok v technickém provedení a ve funkčnosti, ale v ceně jej předstihuje – narozdíl od Visual Composeru a další konkurence je PageBuilder zdarma.

 

[quote class=“quote-small“]Nejlépe hodnotím vizuální editor od Kriesi.at. Jmenuje se Avia Layout Builder. Setkat se s ním můžete zatím jen v šablonách od těchto vývojářů. Jakmile jej vypustí jako samostatný plugin, troufnu si říci, že Visual Composer převálcuje. Investice $30 tak bude hodně malá částka za tak užitečný nástroj.[/quote]

 

Demoverze

Zkuste si tvorbu s PageBuilderem naživo. Pro vyzkoušení je pouze potřeba si vytvořit účet.

Zkuste si PageBuilder

Stáhnout

PageBuilder je ke stažení zdarma na stránkách WordPress.org. Stáhnout plugin.

Přeložili jsme plugin včetně nastavení a popisků funkcí do češtiny. Stáhnout češtinu.

 

Vyzkoušeli jste si PageBuilder, chtěli byste jej vložit do svých stránek a nevíte si rady? Rádi vám pomůžeme. Zanechte nám níže komentář nebo napište na náš email podpora@lwd.cz

Žádné komentáře

Promiňte, přídávání komentářů je zde pro tuto chvíli vypnuté.